NINGBO LVHUA PLASTİK & KAUÇUK MAKİNA SANAYİ TİCARET CO.

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

Certifications
iyi kalite Plastik Kesim Makinası satış için
iyi kalite Plastik Kesim Makinası satış için
Customers Reviews
Ürünlerinin kalitesi her zaman% 100'dür ve ihtiyaçlarımı karşılamak için yukarıda ve öteye gidiyorlar. İletişim her zaman harika ve teslimat süreleri programa göre.

—— Catherlin

Nicole Song, tam olarak aradığımız şeyi elde etmek için bizimle iletişim kuran mükemmel bir iş yaptı. Birden fazla şirketle temas kurduktan sonra en çok şirket dışına çıkmıştır, çünkü tüm gereksinimlerimize ya da gereksinimlerimize özel önem vermiştir. Hızlı ve saygılı bir şekilde cevap verdiler ve tekrar onlarla iş yapmayı dört gözle bekliyoruz.

—— David

Ben sohbet şimdi

NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

1 2 3 4
NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD. NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.
Atölye ekibi Sergi alanı MONTAJ MAĞAZA

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Dünya çapında
Markalar : plastik geri dönüşüm Makinası
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 7000000-8000000
Yıl kurulan : 1992
İhracat p.c : 40% - 50%
Location: Ningbo city,Zhejiang province
NINGBO LVHUA PLASTİK & KAUÇUK MAKİNA SANAYİ TİCARET CO. plastik geri dönüşüm makinası ve peletleme ekstruder profesyonel bir üretimdir. Ve neredeyse yirmi yıldır dosyalanmış plastik geri dönüşüm olmuştur.

Kariyerine 1992 yılında küçük bir plastik pelletizör atölyesinden başladık. Şubemiz, Ağustos 2011'de NINGBO LVHUA PLASTİK & KAUÇUK MAKİNA SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ adını almıştır. Site, yirmi bin metrekarelik bir alanı kapsamaktadır. modern teknoloji merkezi ve test tesisleri ile her türlü işleme ekipmanına sahiptir. Firmamız her zaman müşteri memnuniyetini amaç edinir, müşterilere sürekli destek ve kimlik sağlar.Ayrıca pazarımızı genişletmeye ve teknoloji ilerlememizi desteklemeye devam ederiz.

Bizim ekipman zaten ISO9001: 2008 belgelendirme birçok patent aldı. Plastik peletleme ünitesi CE kimlik doğrulama güvenlik geçti. 2007 yılında LDA serisi ulusal meşale planı projeleri üzerinde. 2008 yılında firmamız ningbo yüksek teknoloji işletmeleri ödüllendirildi Şirket 2009 yılında ulusal inovasyon fonu projeleri almak. 2010 yılında Lvhua plastik ve kauçuk makine sanayi ve ticaret co., Ltd adlı bir başka şube şirketi kurdu. 2011 yılında, biz bir kez daha bir yüksek teknoloji kuruluş olarak onayladı ve Nation'ın Fonu bitmiş Proje 2013 yılında Almanya'da K Show'a katılıyoruz. 2015 yılında CCTV ile davet ediyoruz.

Aradığın Yeşil Ada biziz.

--- Çevreyi koruyan çevre, bisikletin ekonomik gelişimini geri dönüştürmektedir.

--- Yeni açılan plastik ve kauçuk malzemelerin uygulanmasını sürekli araştırın.

İletişim bilgileri
NINGBO LVHUA PLASTIC & RUBBER MACHINERY INDUSTRIAL TRADE CO.,LTD.

İlgili kişi: Ms. Nicole song

Tel: 86-574-62480897

Faks: 86-574-62067112

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)